فروشگاه مقالات و پروژه های درسی دانشجویی مدیریت و mba

استراتژی اقیانوس آبی برای مراقبت موقتی: تمرکز بر مراقب های خانواده

فایل مقاله:pdf

سال انتشار:2016

فایل ترجمه :pdf,word

تعداد صفحات ترجمه:7

چکیده:

در ده سال اخیر تخصص مراقبت های موقتی در آمریکا رشد قابل توجهی داشته است .که کامل شده از خدمات بیماران بستری شده ی بیمارستانی که توسط تعدادی از مراکزپذیرش جدید به صورت یک تیم عملیاتی مراقبتی بینابینی بیماران بستری شده و بیماران سرپایی در دو سوم از بیمارستان های آمریکا ایجاد شده است.

این مرکز برای مراقبت موقتی تخمین می زند که شش ملیون بیمار در سال 2014 متاثر واقع شده اند ،تنها چند سال پس از خارج شدن از دوران پر مرگ و میری که افکار عمومی آمریکاییها را به طور گسترده مغشوش کرد.

در دنیای کسب و کار ، خبرگان استراتژی رشد قابل توجه و رسوخ شدید مراقبت ها ی موقتی را "کارایی عملیاتی " می نامند.

بنابراین مراقبت موقتی از هر دو جنبه ی رشد و نفوذ نسبت به رقبایش عملکرد بهتری داشته است.

بدون موفقیت هایی در کارایی عملیاتی ، مراقبت موقتی همچنان به عنوان یک خدمت حاشیه ای  به جای خدمات مورد انتظار مشاوره ای در بیمارستان ها ی امریکا وجود داشت.

کارایی عملیاتی که به طور نمونه شامل کسترش به زمینه هایی از مراقبت می شود که توسط دیگران دنبال نمی شوند (برای مثال :موقعیت های اجتماعی روانی پیچیده ،سخت بودن مدیرت علایم و بیماران در حال مرگ )  عاملی شده است که مراقبت موقتی "سازمانی " را به مراقبت های بهداشتی معمولی پیوند داذه است.

چنین تفاوت هایی از خدمات به طور موقت مراقبت موقتی را به عنوان چشم انداز مراقبتی بهداشتی  جایگزین کرده است .اما موفقیت های حال حاضر و گذشته ی کارایی عملیاتی توضیح روشن و شفافی در مورد این که چه چیزی مراقبت موقتی را با عملکرد متفاوت با رقبا نگه خواهد داشت ، نمی دهد.

استراتژی هایی که تا کنون موفقیت هایی را برای ما به ارمغان آورده اند لزوما در آینده برای ما موفقیت آمیز نخواهند بود.ممکن است این وسوسه ایجاد شود که در آینده هیچ رقیبی برای مراقبت موقتی وجود نخواهد داشت ،اگرچه به طور قطع دیگران شاهد موفقیت های آن خواهند بود.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 360,000 ریال
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 400,000 ریال
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
blue-ocean-strategy-2_1660163_2555.zip148.6k

مدل یکپارچه خلق ارزش مبنی بر مدل پالایش شده ی کانو و استراتژی اقیانوس آبی

فایل مقاله :pdf  سال انتشار :2011 تعداد صفحات :4 فایل ترجمه : word , pdf تعداد صفحات :11   چکیده: برای یک بنگاه اقتصادی در عصر حاضر این کافی نیست که صرفا مشریانش را راضی کند؛برای این که یک شرکت واقعا موفق باشد باید برای مشتریانش ارزش ایجاد کند.در انجام این کار ھمچنین ممکن است ارزش توسط مشتری نشات بگیرد و ایجاد شود . در این رابطه مطالعه ی حاظر ابتدا به باز تعریف اقلام ارزش مشتری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 55,000 تومان 52,250 تومان 5% تخفیف